Doğa Spor Zeminleri

DOĞA SPOR ZEMİNLER KİMDİR?

Kuruluş tarihimiz olan 2005 yılından bu yana, zemin kaplama sektöründeki tecrübemiz ve deneyimli uygulama ekiplerimiz ile kaliteden ödün vermeden tamamladığımız farklı projelerde fonksiyonel ve estetik tasarımlara imza attık.

Kurulduğumuz günden itibaren sektördeki gelişmeleri takip etmeyi ve müşterilerimizin hizmetine sunmayı ilke olarak edindik.

Kurumsal müşterilerimizin daha sağlıklı mekanlara kavuşmalarını sağlamanın verdiği mutluluk ve ilk günkü heyecanımızla sektördeki yenilikleri takip ederek fark yaratan fikirlerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz.

DOĞA SPOR ZEMİNLER, Spor ve Asfalt zemin uygulama sektöründe ilgilendiği branşlarda ileri teknolojiyi kullanarak ve kalifiye personeli çalıştırarak ülke ekonomisine katkıda bulunurken, müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden standartlara uygun kalitedeki ürünleri sunmayı ve uygulamayı, müşterilerin değişen beklentilerine cevap verebilen bir marka yaratmayı ilke olarak benimsemektedir.

Çevreye duyarlı olmak, sektörde lider olmak ve müşteri memnuniyetini her defasında sağlamak için süreçlerimizi ve kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştireceğiz.